Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Önarckép, 1910
99

Boromisza Tibor (1880-1960)

Önarckép, 1910

Olaj, vászon, 78,5x61 cm
Jelezve balra lent: Boromisza, Boromisza Tibor