Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Csorba bácsi, 1910
100

Boromisza Tibor (1880-1960)

Csorba bácsi, 1910

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve alul: Csorba bácsinak megemlékezésül 1910 NB Boromisza Tibor