75. tavaszi aukció
Czigány Dezső, önarckép
168

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép, 1920-1925 között

Olaj, vászon, 68,5 x 53 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Műgyűjtők Galériája Kft. 3. Képaukciója, Budapest, 1988. december, kat.: 19.

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának LXXXV. Aukciója, XIX. évfolyam, 3. rendkívüli szám, Budapest, 1938. március, kat.: 57195.
¦ A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának LXXXVI. Aukciója, XIX. évfolyam, 4. rendkívüli szám. Budapest, 1938. május, kat.: 67.