75. tavaszi aukció
Czigány Dezső, csendélet, Cézanne
78

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet kínai vázával, 1920 körül

Olaj, falemez, 94 x 83 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Detrői Ernő gyűjteményében