34. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Önarckép
171

Pólya Tibor (1886-1937)

Önarckép

Olaj, vászon, 50,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 220 000 Ft