34. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Szánkózók
146

Pólya Tibor (1886-1937)

Szánkózók

Olaj, vászon, 35,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 180 000 Ft