50. Jubileumi Aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Önarckép
166

Jándi Dávid (1893-1944)

Önarckép

Olaj, vászon, 50,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 200 000 Ft