50. Jubileumi Aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Virágcsendélet
141

Jándi Dávid (1893-1944)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 60x72 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft