67. Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Önarckép
203

Ámos Imre (1907-1944)

Önarckép

Szén, olaj, papír, 35 x 27 cm
Jelezve jobbra lent: UAI
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

– egykor Anna Margit tulajdonában

– Sarah Ephraim gyűjteményében (Izrael)

– svájci magángyűjteményben