67. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Önarckép maszkkal, 1936
157

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép maszkkal, 1936

Tempera, papír vászonon, 43 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1936
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva és Reprodukálva:
¦ Anna Margit. Kunstbetrieb, Dachau, 1989, kat. 3