56. aukció (2017 október)
Frank Frigyes (1890-1976) Önarckép padon
8

Frank Frigyes (1890-1976)

Önarckép padon

Akvarell, papír, (hátoldalon: szén, papír), 24,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: FF.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Hátoldalon jelezve jobbra lent: Frank Frigyes