A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Önarckép pipával 1940 körül
28

Czóbel Béla (1883-1976)

Önarckép pipával 1940 körül

Olaj, fa, 39,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel