A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Lila kombinés fekvő nő, 1937
27

Czóbel Béla (1883-1976)

Lila kombinés fekvő nő, 1937

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve balra lent: Czóbel