48. aukció
Scheiber Hugó önarckép
37

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép színes háttér előtt, 1920-as évek (1930-as ajánlással)

Olaj, karton, 43x42 cm
Jelezve balra fent: Scheiber Hugó Dr. Szamek Oszkár Úrnak és b. neje emlékül és hálás köszönetem jeléül Bp. 1930. okt. 27.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Scheiber Hugó emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, 1964. n ovember, katalógus: 86. REPRODUKÁLVA: •Molnos Péter: Scheiber. Festészet a jazz ritmusában. Kieselbach Galéria, Budapest, 2014., 8.

8

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncosnő

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
15

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncosnő

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
18

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kabaré

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
42

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgy fátyollal

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
116

Scheiber Hugó (1873-1950)

Bárhölgy

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
151

Scheiber Hugó (1873-1950)

Csónakok a vízen

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
179

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kettős portré

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
194

Scheiber Hugó (1873-1950)

Szekér a főutcán

Kikiáltási ár: 750 000 Ft