Berlin – Budapest 1919-1933
Scheiber Hugó önarckép, der Sturm
44

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép színes háttér előtt, 1920-as évek elején (1930-as ajánlással)

Olaj, karton, 43x42 cm
Jelezve balra fent: Scheiber Hugó; Dr. Szamek Oszkár Úrnak és b. neje emlékül és hálás köszönetem jeléül Bp. 1930. okt. 27.