6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Könnyű Attila (1963) Oracle, 2016
52

Könnyű Attila (1963)

Oracle, 2016

Olaj, vászon, 87 x 132,5 cm
Hátoldalon autográf felirat: Oracle 2016 Delray Beach Florida Könnyű Attila
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft