53. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Organikus forma, ritmusok a térben, 1966
164

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Organikus forma, ritmusok a térben, 1966

Olaj, farost, 100,5x131 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft