13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér Európai Iskola, kortárs aukció
112

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Organizmus, 1965

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Organizmus 965
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 5 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 65/4

KIÁLLÍTVA:
¦ Gyarmathy Tihamér életmű-kiállítás. Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9–30.