13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér Európai Iskola, Elvont Művészek Csoportja, zeneiség, kortárs aukció
38

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Gazdag lelet, 1967

Olaj, farost, 92 x 160 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 67 Gazdag lelet 67/4
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 20 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 67/4.

KIÁLLÍTVA:
¦ Gyarmathy Tihamér gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1979. november 23. – december 16. (katalóguson kívül)
¦ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Collegium Hungaricum, Bécs, 2004. február 19. – március 5.
¦ Gyarmathy Tihamér életműkiállítása. Szépművészeti Múzeum, Temesvár, 2011. szeptember 9. – október 31. (kat.: 24.)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Három nemzedék – Gyarmathy Tihamér, Rádóczy Gyarmathy Gábor, Giricz Máté kiállítása. Rippl-Rónai Múzeum, Kaposvár, 2007. október 25. – december 9. (kat. sz. n.)

REPRODUKÁLVA:
¦ Gyarmathy Tihamér festmények. Szerk.: Csák Ferenc, Körmendi Galéria, Budapest-Sopron, 2004, 172.o.