24. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Orgonák, 1940
168

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonák, 1940

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer Sándor 1940
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

BÁV 70. aukció, 193. tétel