24. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsás csendélet, 1945
114

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rózsás csendélet, 1945

Olaj, vászon, 36x36 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor 1945
Kikiáltási ár: 550 000 Ft