27. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Orgonaliget
234

Orbán Dezső (1884-1987)

Orgonaliget

Olaj, vászon, 56x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft