27. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Gyümölcscsendélet almákkal, körtékkel
224

Orbán Dezső (1884-1987)

Gyümölcscsendélet almákkal, körtékkel

Olaj, fa, 47x60,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft