30. aukció
Csók István (1865-1961) Ősszel, 1905
13

Csók István (1865-1961)

Ősszel, 1905

Olaj, fa, 73x59 cm
Jelezve balra lent: Csók Paris 1905
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft