30. aukció
Csók István (1865-1961) Vámpírok
22

Csók István (1865-1961)

Vámpírok

Olaj, papírlemez, 21x29 cm
"Jelezve balra lent: Csók I. Bp, Hátoldalon igazolás: Igazolom, hogy ez a kép a ""Wámpírok"" (sic) első vázlata Csók István, Bp, 1932. jan. 25."
Kikiáltási ár: 420 000 Ft