42. Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Ősz
133

Glatz Oszkár (1872-1958)

Ősz

Olaj, vászon, 54,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 600 000 Ft