72. Tavaszi aukció
Vörös Géza tájkép
81

Vörös Géza (1897-1957)

Ősz a tóparton, 1933

Olaj, vászon, 70 x 96 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza. 33
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft