18. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Őszbe boruló erdő, 1931
70

Boldizsár István (1897-1984)

Őszbe boruló erdő, 1931

Olaj, vászon, 51x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 931
Kikiáltási ár: 280 000 Ft