18. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Női akt
152

Boldizsár István (1897-1984)

Női akt

Olaj, vászon kartonon, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 400 000 Ft