42. Aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Őszi fennsík
45

Brodszky Sándor (1819-1901)

Őszi fennsík

Olaj, vászon, 51x67 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 5. árverés, 73. tétel