42. Aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Tátrai részlet
132

Brodszky Sándor (1819-1901)

Tátrai részlet

Olaj, papír papírlemezen, 21,5x21,5 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft