12. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Őszi levelek, 1947
121

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszi levelek, 1947

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, jelezve a vakrámán: Frank Frigyes Őszi levelek, jelezve hátoldalon: Frank Frigyes 1947
Kikiáltási ár: 400 000 Ft