12. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virág szőttes terítőn
123

Frank Frigyes (1890-1976)

Virág szőttes terítőn

Olaj, vászon, 76x60 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes, jelezve vakrámán: Frank Frigyes Virág szőttes terítőn
Kikiáltási ár: 420 000 Ft