8. aukció
Balla József (1910-1991) Őszi verőfény
113

Balla József (1910-1991)

Őszi verőfény

Olaj, vászon, 59x49,5 cm
Jelezve balra lent: Balla J.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft