53. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Őszi virágok kék cserépben
117

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszi virágok kék cserépben

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Jelezve vakrámán: Frank Frigyes Őszi virágok kék cserépben
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft