19. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Őszi virágok sárga nagy edényben
141

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszi virágok sárga nagy edényben

Olaj, vászon, 80x61 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, hátoldalon autográf felirat: Frank Frigyes: Őszi virágok sárga nagy edényben
Kikiáltási ár: 320 000 Ft