2. aukció
Pohárnok Zoltán (1905-?) Őszibarackok, 1933
95

Pohárnok Zoltán (1905-?)

Őszibarackok, 1933

Olaj, vászon, 40,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pohárnok Zoltán 933 III.
Kikiáltási ár: 130 000 Ft