Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Above-metrum {approximation}, 2021
23

Ottó László (1966)

Above-metrum (approximation), 2021

Akril, vászon, 60 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Above-metrum {approximation}{20210310} 2021 László Ottó