9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lossonczy Tamás (1904-2009) Pacsirta, 1972
134

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Pacsirta, 1972

Olaj, vászon, 40 x 40 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1972
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Életműjegyzék-szám: MK 1481

  • egykor Bozóky Mária tulajdonában

  • Lossonczy Tamás festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1978. december 8. – 1979. január 7.

  • Bozóky Mária: Lossonczy Tamás. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1976, 47. oldal