8. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Padon beszélgető nők
31

Litteczky Endre (1880-1953)

Padon beszélgető nők

Olaj, vászon, 59x80 cm
Jelezve jobbra lent: LE.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft