8. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Tükör előtt
24

Litteczky Endre (1880-1953)

Tükör előtt

Olaj, karton, 97x67 cm
Jelezve jobbra lent: L.E.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft