35. aukció
Vilhelm Károly (1943-2011) Panaszkép
119

Vilhelm Károly (1943-2011)

Panaszkép

Olaj, vászon, 120,5x132,5 cm
Jelezve jobbra lent: V.K.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft