66. aukció (2021 kortárs)
Keserü Ilona (1933-) Pannóterv II., 1978
93

Keserü Ilona (1933-)

Pannóterv II., 1978

Olaj, farost, 141x24,5 cm
Jelezve hátoldalon: Keserü Ilona Pannó A.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

21

Keserü Ilona (1933-)

Szimultán (s), 1992

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
23

Keserü Ilona (1933-)

Marilyn és a tenger

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft