Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Papagáj, 1909
83

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Papagáj, 1909

Olaj, karton, 42,5x32,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla