A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Glatz Oszkár (1872-1958) Parasztudvarban, 1914
55

Glatz Oszkár (1872-1958)

Parasztudvarban, 1914

Olaj, vászon, 60x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz