A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Glatz Oszkár (1872-1958) Virágot szedő lány, 1900-as évek eleje
52

Glatz Oszkár (1872-1958)

Virágot szedő lány, 1900-as évek eleje

Olaj, vászon, 90,6x64,8 cm
Jelezve balra lent: Glatz