A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Markó Károly, Id. 1793-1860 Páris ítélete, 1859
3

Markó Károly, Id. 1793-1860

Páris ítélete, 1859

Olaj, vászon, 73,5x96 cm
Jelezve jobbra lent: C Markó S.p. Ap. 1859