74. Téli aukció
Czóbel Béla Párizs, L’avenue du Maine, nagyváros, városkép
77

Czóbel Béla (1883-1976)

Párizs, L’avenue du Maine, 1925

Olaj, vászon, 73,5 x 93 cm
Jelezve jobbra lent: Czobel 25
Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 50 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Exposition Bela Czobel. Paris, Galerie Pierre, 1926. április 16-30. (katalógus: 3. L’avenue du Maine)

REPRODUKÁLVA:
¦ Kratochwill Mimi: Czóbel Béla (1883-1976) élete és művészete. Budapest-Veszprém, Magyar Képek Kft. Kiadása, 2001. 153.o. (Czóbel Béla: Paris, Avenue de Maine, 1925, lappang)