Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Frank Frigyes (1890-1976) Párizsi autóbusz, 1927
68

Frank Frigyes (1890-1976)

Párizsi autóbusz, 1927

Olaj, vászon, 71x82 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes