Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Frank Frigyes (1890-1976) Place St. André des Arts, 1926
69

Frank Frigyes (1890-1976)

Place St. André des Arts, 1926

Olaj, vászon, 69x70, 5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes